کال آف دیوتی
Call of Duty یک بازی ویدیویی تیراندازی شخص اول بازی فرنچایسی است که توسط اکتیویژن منتشر شده است. این بازی در سال 2003 راه اندازی گردیده و ابتدا به بازی های تنظیم شده در جنگ جهانی دوم تمرکز شده است.
دوم 3
بازی دوم 3 یک بازی ویدیویی تیرانداز اولین شخص وحشتناک در سال 2004 است که توسط ID Software ساخته شده و توسط Bethesda Softworks منتشر شده است.
پابجی
پابجی یک بازی جنگی آنلاین چند نفره رویال است که توسط شرکت پابجی، یک شرکت تابعه از جمله شرکت های بازی های ویدیویی Bluehole کوریایی جنوبی ساخته شده است.
DOOM Eternal is Released!
Doom Eternal یک بازی ویدیویی اولین شخص تیرانداز است که توسط ID software ساخته شده و توسط Bethesda softworks منتشر شده است. ادامه بازی Doom (2016) و پنچمین بازی اصلی در مجموعه ای Doom، در ماه مارچ، 2020 برای ویندوز، پلی ستیشن 4، stadia منتشر شد. و xbot one، با نسخه برای Nintendo switch، پلی ستیشن 5 و Xbox Series X برنامه ریزی شده اند. Doom Eternal یک بازی ویدیویی اولین شخص تیرانداز است که توسط ID software ساخته شده و توسط Bethesda softworks منتشر شده است. ادامه بازی Doom (2016) و پنچمین بازی اصلی در مجموعه ای Doom، در ماه مارچ، 2020 برای ویندوز، پلی ستیشن 4، stadia منتشر شد. و xbot one، با نسخه برای Nintendo switch، پلی ستیشن 5 و Xbox Series X برنامه ریزی شده اند.
بلاگ و اخبار
مرور تارخ ارت وار
In Earth Wars: The Battle for Global Resources, international business journalist Geoff Hiscock explores the problems, potential solutions, and inevitable tensions in this ongoing scramble for finite natural resources.
مرور سپیس وار
سال 2987 است و جهان در حل ویرانی. شما یک کشتی را که سیرینیتی نام دارد را کنترول مینمائید و شما آخرین امید هستید! سیرینیتی یک انداخت کننده بالای ریل ها میباشد – بناءْ یک جهان رومنگ رایگان نمیباشد اما شما میتوانید به طرف بالا، پائین،
پابجی مرور و بررسی
این بهترین گیم است نسبت به فری فایر و محتویات مشابه را مانند پابجی موبایل دارا میباشد.
مسابقات و تنظیمات

Coming soon

کتگوری ها
وارد شدن به سیستم
Loading...
ایجاد اکونت جدید
Loading...