Free to Play

Quake یک بازی ویدیویی اولین شخص تیرانداز است که توسط ID Software ساخته شده و توسط GT Interactive در سال 1996 منتشر گردیده است.
بازی Battlefield مجموعه ای از بازی های ویدیویی اولین فرد تیرانداز است که در سیستم مایکروسافت ویندوز به فعالیت آغاز کرده است و بازی Battlefield 1942 و OS X در سال 2002 منتشر گردید.
مدال افتخار بالاترین و معتبرترین دکوراسیون نظامی شخصی در ایالات متحده امریکا است که براساس تشخیص اعمال شجاعانه ارتش ایالات متحده اعطا میگردد. این مدال معمولاً توسط رئیس جمهور ایالات متحده به نام کنگره ایالات متحده اهدا میشود.
ماین کرفت یک بازی ویدیویی Sandbox است که توسط Mojang Studios ساخته شده است. این بازی توسط Markus “Notch” Persson به زبان برنامه نویسی جاوا ساخته شده و در سال 2009 به عنوان یک آلفای عمومی برای کمیپوتر های شخصی منتشر شده بود. این بازی در ماه نوامبر 2011 رسماً منتشر شد و پس از...
پابجی یک بازی جنگی آنلاین چند نفره رویال است که توسط شرکت پابجی، یک شرکت تابعه از جمله شرکت های بازی های ویدیویی Bluehole کوریایی جنوبی ساخته شده است.
Call of Duty یک بازی ویدیویی تیراندازی شخص اول بازی فرنچایسی است که توسط اکتیویژن منتشر شده است. این بازی در سال 2003 راه اندازی گردیده و ابتدا به بازی های تنظیم شده در جنگ جهانی دوم تمرکز شده است.
کتگوری ها
وارد شدن به سیستم
Loading...
ایجاد اکونت جدید
Loading...